grulla canadiense

Kullanım örnekleri

grulla canadiense
sandhill crane
icon arrow

sandhill

Part Of Speech: noun


Definition: A dune.


Definition: A sandhill crane, Grus canadensis.

icon arrow

crane

Phonetic: "/kɹeɪn/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any bird of the family Gruidae, large birds with long legs and a long neck which is extended during flight.


Definition: Ardea herodias, the great blue heron.


Definition: A mechanical lifting machine or device, often used for lifting heavy loads for industrial or construction purposes.


Definition: An iron arm with horizontal motion, attached to the side or back of a fireplace for supporting kettles etc. over the fire.


Definition: A siphon, or bent pipe, for drawing liquors out of a cask.


Definition: A forked post or projecting bracket to support spars, etc.; generally used in pairs.

icon arrow

crane

Phonetic: "/kɹeɪn/"

Part Of Speech: verb


Definition: To extend (one's neck).


Definition: To raise or lower with, or as if with, a crane.


Definition: To pull up before a jump.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!