madrier

Kullanım örnekleri

madrier
timber
icon arrow

timber

Phonetic: "/ˈtɪmbə/"

Part Of Speech: noun


Definition: Trees in a forest regarded as a source of wood.


Definition: (outside North America) Wood that has been pre-cut and is ready for use in construction.


Definition: A heavy wooden beam, generally a whole log that has been squared off and used to provide heavy support for something such as a roof.

Example: the timbers of a ship


Definition: Material for any structure.


Definition: The wooden stock of a rifle or shotgun.


Definition: A certain quantity of fur skins (as of martens, ermines, sables, etc.) packed between boards; in some cases forty skins, in others one hundred and twenty. Also timmer, timbre.

icon arrow

timber

Phonetic: "/ˈtɪmbə/"

Part Of Speech: verb


Definition: To fit with timbers.

Example: timbering a roof


Definition: To construct, frame, build.


Definition: To light or land on a tree.


Definition: To make a nest.


Definition: To surmount as a timber does.

icon arrow

timber

Phonetic: "/ˈtɪmbə/"

Part Of Speech: interjection


Definition: Used by loggers to warn others that a tree being felled is falling.

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor!

Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.