tanaca

Kullanım örnekleri

tanaca
slut
icon arrow

slut

Phonetic: "/slʌt/"

Part Of Speech: noun


Definition: A sexually promiscuous woman or girl.

Example: She's a slut, but I love her.


Definition: Any sexually promiscuous person, often a gay man.


Definition: Someone who seeks attention through inappropriate means or to an excessive degree.

Example: a press slut


Definition: A disloyal individual; someone who does not commit to a particular thing.

Example: That guy was a job slut; he changed jobs way too often and quickly, to the point that employers will no longer hire him.


Definition: A slovenly, untidy person, usually a woman.


Definition: A bold, outspoken woman.


Definition: A female dog.


Definition: A maidservant.


Definition: A rag soaked in a flammable substance and lit for illumination.

icon arrow

slut

Phonetic: "/slʌt/"

Part Of Speech: verb


Definition: To wear slutty clothing or makeup, or otherwise behave in a slutty manner.


Definition: (usually with around) To visit places frequented by men, with the intention of engaging in sexual intercourse by means of flirting.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!