mable

Kullanım örnekleri

mable
marble
icon arrow

marble

Phonetic: "/ˈmɑːbəl/"

Part Of Speech: noun


Definition: A rock of crystalline limestone.


Definition: (games) A small ball, usually of glass or ceramic.


Definition: An artwork made from marble.

Example: The Elgin Marbles were originally part of the temple of the Parthenon.

icon arrow

marble

Phonetic: "/ˈmɑːbəl/"

Part Of Speech: verb


Definition: To cause (something to have) the streaked or swirled appearance of certain types of marble, for example by mixing viscous ingredients incompletely, or by applying paint or other colorants unevenly.


Definition: To get or have the streaked or swirled appearance of certain types of marble, for example due to the incomplete mixing of viscous ingredients, or the uneven application of paint or other colorants.


Definition: To cause meat, usually beef, pork, or lamb, to be interlaced with fat so that its appearance resembles that of marble.


Definition: (of meat, especially beef) To become interlaced with fat; (of fat) to interlace through meat.


Definition: (by extension) To lace or be laced throughout.

icon arrow

marble

Phonetic: "/ˈmɑːbəl/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Made of, or resembling, marble.

Example: a marble mantel


Definition: Cold; hard; unfeeling.

Example: a marble heart

İngilizce Türkçe Cümle Çevirmeni

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!